Scanme.com - nowy projekt 314 Technologies

Zastanawiasz się co to i czy w ogóle powinieneś się tym zainteresować? Otóż tak! Powinieneś. Może na to nie wygląda, ale kody QR czy Barcody to przyszłość. Wszystko jak zwykle zmierza do jednego - uproszczenia i ułatwienia sobie życia.

Co na dzień dzisiejszy stanowi dla nas problem? Złożoność! Trudno nam, idąc lub jadąc samochodem, zapisać link do strony internetowej czy kontaktów związanych z interesującym nas miejscem lub osobą.

Nie potrzebujemy złożoności

Tutaj z pomocą przychodzą Barcody. Robią to co w sklepie, tylko są dużo ciekawsze. Niosą ze sobą znacznie większe możliwości i ilości informacji. Wyobraź sobie sytuację, gdy widzisz kogoś w koszulce z kodem QR i chcesz mieć dostęp do jego Facebooka i Twittera. To właśnie domena projektu Scanme. Jeden skan kodu i już wszystkie informacje mamy tam, gdzie potrzebujemy.

Potrzebujemy prostych i użytecznych narzędzi

Jeśli masz już swój indywidualny kod, zastanawiasz się, co jeszcze możesz z nim zrobić? Wszystko, o to właśnie chodzi. Jedną z rzeczy jest stworzenie dobrej, zintegrowanej z nim grafiki. Ale to dla Ciebie za mało. Stwórz z tego wszystkiego koszulkę, której będą Ci zazdrościć! O to właśnie chodzi. Technologia ma nas bawić!

Za pomocą których możesz zrobić znacznie więcej niż Ci się wydaje :)


Możliwości jest mnóstwo. Aukcje, sklepy internetowe, sprzedaż, rozrywka, a wszystko dzięki technologii QR kodów, którą możesz się bawić już razem z nami i dzięki nam :)

Komentarze


  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • Delicious
  • Google Buzz